Ga naar de inhoud

L'homme In Zicht

Dit is de wekelijks terugkerende editie van VersBeton In Zicht. Elke woensdag wordt hier een visuele visie over Rotterdam geplaatst.
L’homme qui marche – Rodin
Gehesen op zijn sokkel staat hij daar
In een restantje Rotterdams verleden
Zijn ene been voor altijd voor zijn tweede
Het standbeeld van Rodin: De Wandelaar
Er klaar voor om de toekomst te betreden
En prachtig vormgegeven, dat is waar
Massief, wel meer dan 100 kilo zwaar
Maar door passanten achteloos gemeden
De vooruitstrevendheid die ik ervaar
Wanneer ik naar die einzelgänger staar
Is treffend in het Rotterdam van heden
Al stemt het resultaat dan ontevreden
Hij wil zo graag zijn horizon verbreden
Maar ja, hij staat erbij en kijkt ernaar.
een bijdrage van Frank van Keeren

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk.

Misschien vind je dit ook interessant

  • De Tour In Zicht

    • In Zicht

    Tour de France beeld: Ossip van Duivenbode In Zicht is de wekelijkse fotorubriek van Vers…

  • Handel In Zicht

    • In Zicht

    Handel in zicht beeld: marcel kollen In Zicht is de wekelijkse fotorubriek van Vers Beton.…

  • Vliegende Japanners Inzicht

    • In Zicht
  • Alle artikelen

De Stadsagenda

  • South Explorer etaleert wat er gebeurt op het gebied van kunst en cultuur op Rotterdam  Zuid. Dat zijn culturele hotspots, tijdelijke locaties, kunstenaars-verzamelgebouwen,  galeries, de Oude Kerk, individuele ateliers, een bioscoop, een theater, boek- en  kunstwinkels.

    Venue: verschillende locatie verspreid over Rotterdam Zuid. Voor plattegrond zie het vouwblad door de stad of kijk op de website: southexplorer.nl
    Datum:
  • Drie dagen vol verrassende artiesten en nieuwe ontmoetingen waarin muziek, kunst en performances je uitdagen om het onbekende te ontdekken.

    Datum:
  • Conny Janssen Danst op locatie met NEXT #2 in de Grote of Sint Janskerk Dynamische pop-up dansvoorstelling van Dalton Jansen ter ere van het jubileum.

    Venue: Grote of Sint Janskerk
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam

  • Opdrachtgevers en projecten managen waar je warm van wordt? Vuurrood zoekt een accountmanager met hart voor development en communicatie projecten

  • Als geen ander weet jij dat eenzaamheid onder ouderen in Rotterdam groot is en je vindt het belangrijk om hier iets aan te doen. Jij wilt daar met ons het verschil in maken en vrijwilligers motiveren om zich in te zetten voor een ander. Dan ben jij wellicht de consulent die wij zoeken!

  • Voor het ruimtelijk ontwerp van Roodkapje’s anarchief, een tentoonstellings- en verzamelruimte voor anarchivale experimenten, is Roodkapje met een Open Call op zoek naar een ontwerper/designer/kunstenaar.

  • Bekijk alle vacatures