Ga naar de inhoud

Nieuwsbeeld: Hamit Karakus lijsttrekker van de PvdA

Anniek Tijmes illustreert wekelijks het Rotterdamse Nieuws. Deze week: Hamit Karakus heeft de lijsttrekkersverkiezing van de PvdA gewonnen. 
Gisteren werd in een vol Nieuw Rotterdams Café bekend gemaakt dat Hamit Karakus bij de gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart 2014 de lijst van de PvdA gaat aanvoeren. De huidige wethouder Wonen, Ruimtelijke Ordening, Vastgoed & Stedelijke Economie versloeg de andere kandidaten Leo Bruijn en Carlos Gonçalves. Van de ruim 1900 Rotterdamse PvdA-leden spraken 426 mensen een voorkeur uit. Karakus kreeg 44,8 procent van de stemmen.
Tekst: Ties Joosten

Al één reactie — discussieer mee!

  • Echt? Voor mij is Karakus niet alleen de man van de moskee-internaten en al die prestigeprojecten die voor leegstand worden gebouwd, maar vooral ook zo een typische kleurloze PvdA-technocraat waarvan het linkse hart niet sneller gaat kloppen. Zeker niet met Marco Florijn, de wethouder van wie ik toch altijd ga twijfelen of hij toch echt niet van de VVD is, aan zijn zijde.

    Nou volg ik de Rotterdamse politiek niet heel nauw, dus misschien heeft Karakus op andere punten wel goed werk geleverd. Die moet hij dan maar eens goed gaan uitleggen.

Schrijf hier je reactie

Heb je geen account? Maak hier een gratis reageerdersaccount aan. En bekijk hier de huisregels van dit forum.

Gerelateerde inhoud

Wil je dit soort artikelen blijven lezen?

Vers Beton kan niet bestaan zonder haar leden. Lees onbeperkt artikelen op Vers Beton voor € 7,50 per maand, de eerste maand is gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

  • NieuwsBeeld: De Hef

    • Nieuwsbeeld

    Iedere week illustreert Anniek Tijmes het Rotterdamse nieuws. In deze laatste aflevering krijgt de Hef een grondige opknapbeurt.

  • NieuwsBeeld: Rotterdam heeft genoeg aan Rotterdam, Amsterdam

    • Nieuwsbeeld

    Iedere week illustreert Anniek Tijmes het Rotterdamse nieuws. Deze week: Rotterdamse trots naar aanleiding van een Amsterdamse column. Of toch ook weer niet.

  • NieuwsBeeld: Een boom voor alle dichters

    • Nieuwsbeeld

    Iedere week illustreert Anniek Tijmes het Rotterdamse nieuws. Deze week: een plataan aan de Westersingel is voortaan ‘het Graf van de Onbekende Dichter’, een monument.

  • Alle artikelen

De agenda die je aan het denken zet

  • Het kabinet viel, demissionair premier Rutte kondigde zijn vertrek aan en een reeks politici verlaten…

    Venue: Debatpodium Arminius
    Datum:
  • On Monday 11 December, Rotterdam based platform for metropolitan issues De Dépendance and Lighthouse Reports welcome economist Jennifer Clapp, one of the world’s leading authorities on food systems, in BlueCity. 

    Venue: BlueCity
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam

  • Als stagiair(e) Marketing & Communicatie ondersteun je de afdeling op verschillende vlakken en krijg je een breed pakket aan taken en werkzaamheden.

  • WAT DOE JIJ ALS FRACTIECOÖRDINATOR? 

    Als coördinator vervul je een belangrijke rol in en rond de fractie van GroenLinks PvdA Zuid-Holland. Je biedt praktische ondersteuning aan statenleden, volgt de  (politieke) actualiteit, coördineert politieke activiteiten en zorgt ervoor dat de  fractie haar relaties onderhoudt. De functie biedt een interessante plek om je  verder in provinciale politiek te verdiepen.

  • Vers Beton zoekt een stagiair vanaf januari 2024. We begeleiden je om je eigen leerdoelen te halen en zelf journalistieke producties te maken voor Vers Beton.

  • Bekijk alle vacatures