Wij gebruiken cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Als je geen toestemming geeft, kan dit gevolgen hebben voor het gebruik van de site.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Al 3 reacties — discussieer mee!
Leuk, op de hoek van de Zwarte de Zwarth-straat!
Ik zou er wel een paar willen hebben mijn dochters zijn gek op Zwarte Pietjes.
Ze heeft er vorig jaar 1 gekregen van de bakker, ze slaapt er zowat iedere nacht mee. Wil hem iedere dag mee naar school nemen. Mijn dochters zijn 3 en 4 en hebben dus echt geen verkeerde associaties met Pieten. Trouwens in deze wijk ken ik een Kale Piet een Bolle Piet en Ouwe Piet. Maar sinds die hele discussie begonnen is is er alleen maar aandacht voor Zeurpiet.
Het ziet er wit van de pieten man!