Ga naar de inhoud

Café Okeee – Lijstjes

Vanuit Café Okeee laat Derek Otte het licht schijnen op de belangrijkste gesprekken in de kroeg. Deze week geeft hij nog eens een samenvatting van alle slechte lijstjes die Rotterdam aanvoert. “Over voetbalprijzen in de 21e eeuw zullen we het maar niet hebben. Het kaartje voor de laatste kampioenswedstrijd van Feyenoord konden we nog met guldens betalen.”

beeld: vimeo.com

Grote dank aan Café Okeee (met jawel, drie e’s) dat we gebruik mogen maken van hun prachtige zaak. We like!
Café Okeee is gemaakt in samenwerking met Valo Media.

Gerelateerde inhoud

Wil je dit soort artikelen blijven lezen?

Vers Beton kan niet bestaan zonder haar leden. Lees onbeperkt artikelen op Vers Beton voor € 7,50 per maand, de eerste maand is gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

  • Video: Café Okeee – Dodenherdenking

    • Café Okeee

    Dit is de laatste aflevering van Café Okeee, waarin Derek Otte de afgelopen maanden regelmatig zijn licht liet schijnen op de belangrijkste gesprekken in de kroeg. Vandaag herinnert hij je aan dat wat we nooit mogen vergeten.

  • Video: Café Okeee – Shit!

    • Café Okeee

    Vanuit Café Okeee laat Derek Otte het licht schijnen op de belangrijkste gesprekken in de kroeg. Deze keer beklaagt hij zich over de ondergrondse vuilcontainers in de stad.

  • Video: Café Okeee – King of Pop

    • Café Okeee

    Vanuit Café Okeee laat Derek Otte het licht schijnen op de belangrijkste gesprekken in de kroeg. Deze week denkt ook hij mee over een oplossing voor het poppodiumgebrek in de stad.

  • Alle artikelen

De agenda die je aan het denken zet

  • Het kabinet viel, demissionair premier Rutte kondigde zijn vertrek aan en een reeks politici verlaten…

    Venue: Debatpodium Arminius
    Datum:
  • On Monday 11 December, Rotterdam based platform for metropolitan issues De Dépendance and Lighthouse Reports welcome economist Jennifer Clapp, one of the world’s leading authorities on food systems, in BlueCity. 

    Venue: BlueCity
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam

  • Als stagiair(e) Marketing & Communicatie ondersteun je de afdeling op verschillende vlakken en krijg je een breed pakket aan taken en werkzaamheden.

  • WAT DOE JIJ ALS FRACTIECOÖRDINATOR? 

    Als coördinator vervul je een belangrijke rol in en rond de fractie van GroenLinks PvdA Zuid-Holland. Je biedt praktische ondersteuning aan statenleden, volgt de  (politieke) actualiteit, coördineert politieke activiteiten en zorgt ervoor dat de  fractie haar relaties onderhoudt. De functie biedt een interessante plek om je  verder in provinciale politiek te verdiepen.

  • Vers Beton zoekt een stagiair vanaf januari 2024. We begeleiden je om je eigen leerdoelen te halen en zelf journalistieke producties te maken voor Vers Beton.

  • Bekijk alle vacatures