Ga naar de inhoud

Vers Beton presenteert: Dwarsdenken voor Dummy's, vrijdag in Arminius — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Vrijdagavond 19 juni houdt Vers Beton zijn eerste Dwarsdenken voor Dummy’s-avond in Arminius. Je leert vernieuwend denken, dansen op dwarse beats en drinken met ongelijkgestemden. Weest welkom!

Ufologen, theocraten, libertariërs, feministen, parallelle economen, anti-klushuizenaren, vooruitgangsoptimisten, pro-transgenders en oldschool socialisten: in ons radioprogramma Vers Geluid hoorde je menig dwarsdenker voorbijkomen. Nu de laatste uitzending voorbij is, sluit Vers Beton (samen met de nieuwsbrief Tegengeluid) de serie op vrijdagavond 19 juni af met een unieke avond in debatcentrum Arminius: Dwarsdenken voor Dummy’s.
We denken namelijk dat de wereld er beter van wordt als meer mensen meer dwarse ideeën krijgen en uitdragen. Deze avond hoor je daarom van hoogleraar Andre Klukhuhn welke rol bijvoorbeeld psychosen speelden bij de grootste ontdekkingen, leert out-of-the-box-expert Floris Koot je om zelf ook geniale ideeën te krijgen, en komen drie van onze favoriete Vers Geluid-gasten langs voor een minipresentatie: Simon Rozendaal, Will Wroth en Leendert de Rijke.

  • Bovendien kun ook jij (ja jij!) je dwarse idee pitchen tijdens de zeepkistsessie. In 1 minuut mag je jouw geniale idee voor de (Rotterdamse) maatschappij pitchen. Anything goes! Mail gewoon even naar [email protected] dat je mee wilt doen, en alles komt goed. Tof joh.

Namens Vers Beton graag tot vrijdag in Arminius! (en daarna in de Schouw, zie de avond zelf gerust als excuus om de deur uit te gaan en in de kroeg te belanden)

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Slavist, journalist en schrijver Eva Cukier houdt een lezing over haar nieuwe boek Ruzland – Land in oorlog met zichzelf en met de wereld.

    Venue: Donner Theater
    Datum:
  • Tijd en Hoop

    • Evenement

    Schrijfster en filosofe Joke J. Hermsen gaat samen met de Oekraïense zangeres Maryana Golovchenko en de Turkse ud speler Mehmet Polat op zoek naar hoopvolle klanken en woorden.

    Venue: Verhalenhuis Belvédère
    Datum:
  • Ter gelegenheid van de Nederlandse vertaling van Deficit: How Feminist Economics Can Change Our World verwelkomen wij de prominente Deense schrijfster Emma Holten bij De Dépendance.

    Venue: Arminius
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam