Ga naar de inhoud

Hoe werkt de kunstbeurzenwereld eigenlijk? — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Joey Ramone is een jonge Rotterdamse galerie in de Josephstraat. Hij wordt gerund door Hans Bakker en Kiki Petratou. Ze zijn net teruggekeerd van de grote kunstbeurs Art-Athina in Athene.


beurs art_athina_2015

Beurs Art-Athina 2015

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Vers Beton is jarig! Het platform voor onafhankelijke journalistiek voor Rotterdam bestaat 15 jaar, en dat gaan we vieren. We blikken niet terug, maar kijken samen vooruit naar de toekomst van de stad.

    Venue: Arminius
    Datum:
  • Een bijzondere ode aan de invloedrijke klarinetist en improvisator Theo Jörgensmann — bekend van onder meer de Contraband (Breuker, Van Maanen) en De Volharding (Andriessen) en een inspiratiebron voor generaties musici — door het NL-SWITCH Orchestra met lyrische, melodische, vrij symfonische jazz.

    Venue: Oude Kerk Charlois
    Datum:
  • Onze democratie is niet representatief. Wat kunnen burgerinitiatieven doen om de stemmen uit iedere wijk te laten tellen? Onderzoeksjournalist Sharyfah Bhageloe schuift aan in pakhuis de Zwijger om te spreken over haar serie: Waarom stemmen mensen niet?

    Venue: Pakhuis de Zwijger
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam