Ga naar de inhoud

In Memoriam: Hans ‘Kuikenhaar’ Holtrop — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Hij moet direct of indirect betrokken zijn geweest bij duizenden Rotterdamse katers: de flamboyante barman Hans ‘Kuikenhaar’ Holtrop. Nog geen jaar nadat café Will’ns en Wetens de deuren voorgoed sloot, werd bekend dat Hans uit het leven is gestapt. Twee van zijn voormalige bargasten, Tara Lewis en Jelle Simons, blikken terug op zijn rol in het Rotterdamse nachtleven en zijn tragische lot.

Hans Holtrop
Hans Holtrop beeld: Martijn Berlage

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Praat mee over de veranderende stad met Vers Beton

    Venue: OMI
    Datum:
  • Van 23 tot en met 26 september organiseert het Nieuwe Instituut een nieuwe editie van de After Summer School. Vier dagen lang verandert Rotterdam in een klaslokaal waar uiteenlopende makers, onderzoekers en andere kennisproducenten hun werkwijzen delen. Door anders te kijken, luisteren, archiveren, samenwerken, activeren, onderzoeken, ontwerpen en wandelen, ga je aan de slag met de stedelijke kennis en kunde die de stad kan veranderen.

    Venue: Meerdere locaties in Rotterdam
    Datum:
  • 4 dagen met performances, lezingen, een tentoonstelling en clubavonden waarin de sociale, culturele en politieke tendensen van het terugtrekken in nostalgie ter discussie worden gesteld.

    Venue: Vijverhofstraat 15-29
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam