De poppenkast op het Binnenwegplein is voor de derde keer uit het Cultuurplan geschrapt. Poppenspeler Wim Noordegraaf is het zat. Hij blikt voor Vers Beton terug op het ontstaan van ‘zijn’ poppenkast en doet een dringende oproep aan de gemeente: “Houd de poppenkast open!”

Al 5 reacties — discussieer mee!
bezuinigen op de poppenkast. Daar kan ik volledig niet bij. De uitgave hieraan is van zo veel meerwaarde voor de Rotterdammers. Kinderen verheugen zich op een bezoek aan de binnenstad met hun ouders, als er een bezoekje aan de poppenkast wordt ingepland. Toegankelijk voor iedereen. Een laagdrempelig stukje cultuur en onderwijs. Is dit daadwerkelijk vanuit bezuiniging nodig, of staat het de ambities voor de Coolsingel in de weg?
beste WIM en collegas
In het verleden heb ik jullie werk steeds gesteund
het is een schande dat dit steeds opnieuw weer ter discussie moet komen ,
dit is een basis voorziening in onze mooie stad , dat moet behouden worden !
daarom nogmaals ondersteuning ,Ik ben het geheel eens met vorige spreker PAUL
De poppenkast ga je toch niet sluiten??? Dat kan je niet maken!!!!
Nee, deze moet blijven!!! Waar vind je nu zo iets? Alleen bij ons volgens mij!
Hoe haalt zo’n stuk wethouder het in z’n hoofd om zoiets moois, leuks en liefs af te willen schaffen? En daarmee in te gaan tegen dringende adviezen van één van Nederlands meest vermaarde wetenschappers: Oom Ben, jeugdgoog te Blaricum?
Laat ik er op wijzen dat de helft van het budget nu al teveel wordt betaald aan de gemeentesecretaris…. Die we misschien beter kunnen bestempelen als de Gemeenste Secretaris, een leuk typetje voor één van de poppekasteurs.
Het meest achterlijke idee ooit, of sterker nog, 2 achterlijke ideeen hebben bij elkaar 8 miljoen gekregen. Ik heb het over de gebakken Luchtsingel en golfslagbad voor surfen. Als men realistischer had geweest, had men geen 4 miljoen gegeven. Liever de poppenkast behouden dan die golfslagbad, die er waarschijnlijk niet eens gaat komen!