Ga naar de inhoud

Hoe zit het met Annabel(le Hélène)? — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Stichting Belle Hélène krijgt als het aan de RRKC ligt bijna anderhalve ton om te programmeren in Annabel. Goed nieuws, zou je denken. Maar directeur Aziz Yagoub heeft aangekondigd dat het hele plan mogelijk niet doorgaat. Tara Lewis zocht uit wat hier in hemelsnaam aan de hand is.

MUZIEKHART_17april_versbeton
Aziz & Annabel beeld: Melanie Drent

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Rotterdamsch Leeskabinet X Frontaal Podium Deze bijeenkomst staat in het teken van spreken, luisteren en…

    Venue: Theater Erasmus Paviljoen
    Datum:
  • Op vrijdag 13 november 2026 organiseert AIR voor de twaalfde keer het Stadmakerscongres. Dit keer…

    Venue: Theater Zuidplein
    Datum:
  • GOOD FOOD

    • Evenement

    Interesse in voedsel, fotografie en kunst? Op woensdagavond 14 oktober vindt in het Keilepand een bijzondere avond plaats rondom Good Food, met drie toonaangevende fotografen en hun kijk op ons voedselsysteem.

    Venue: Keilepand
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam