Ga naar de inhoud

De wereld veranderen met drijvende eilanden — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Tieme Haddeman (34) is een ondernemer met tomeloze energie, drie bedrijven in vijf jaar getuigen daarvan. Eerste in het Rotterdamse Nieuwe-drieluik met jonge beeldbepalende ondernemers op het RDM-terrein.
Het uitvinden en ontwikkelen doet Tieme Haddeman op zijn gehuurde kavel op de RDM-campus, maar het ‘laptop-werk’ gebeurt in zijn appartement op de Struisenburgstraat in Kralingen. Daar heeft hij prachtig uitzicht op het water, want het liefst kijkt hij altijd naar water. Ondanks een dag met al zes afspraken achter de rug komt Haddeman – iets te laat – energiek aanlopen. Je begrijpt al snel dat die energie hem op veel plekken brengt.

geisje-versbeton-tiemehaddeman7
beeld: Geisje van der Linden

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Op zaterdag 13 december presenteert Guiding Voices een mooie winteravond met dichter en schrijver Ester Naomi Perquin. In het onlangs geopende Veerhuis gaat Ernest van der Kwast met haar in gesprek over haar nieuwe roman Tot alles in beweging komt.

    Venue: Het Veerhuis
    Datum:
  • Van herinneringen en geschiedenis tot toekomstdromen en utopieën. De manifestatie Building Bridges (2 oktober – 13 december) neemt je mee in het verleden, heden en de toekomst van De Esch: een gevarieerd landschap met grote contrasten.

    Venue: OMI
    Datum:
  • OP=OP is de tweede groepstentoonstelling in moezeum, met 7 kunstwerken van kunstenaars uit DR Congo, Egypte, Duitsland, Libanon, Mexico, Palestina en Nederland. Iedere kunstenaar laat zien hoe ‘uitputting’ in de breedste zin van het begrip wordt ingezet als instrument voor de koloniale macht en haar kapitalistische systemen.

    Venue: moezeum
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam