Ga naar de inhoud

Hoogstad & Sonneveld stoppen met vloggen

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart 2018 hebben Mark Hoogstad en Willem Sonneveld voor Vers Beton een aantal verkiezingsvlogs gemaakt. Zij deden dat met zichtbaar plezier en kennis van zaken. Voor de komende weken zaten zij boordevol met plannen en voornemens.
Vorige week heeft Mark echter van artsen de diagnose (uitgezaaide) prostaatkanker te horen gekregen. Hierdoor ziet hij zich genoodzaakt op korte termijn al zijn werkzaamheden neer te leggen, en dus ook voor Vers Beton. Willem heeft daarop besloten om ook te stoppen met het verkiezingsvlog.
Wij wensen Mark namens de hele redactie van Vers Beton alle goeds en sterkte bij de behandelingen.

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Rotterdamsch Leeskabinet X Frontaal Podium Deze bijeenkomst staat in het teken van spreken, luisteren en…

    Venue: Theater Erasmus Paviljoen
    Datum:
  • Op vrijdag 13 november 2026 organiseert AIR voor de twaalfde keer het Stadmakerscongres. Dit keer…

    Venue: Theater Zuidplein
    Datum:
  • GOOD FOOD

    • Evenement

    Interesse in voedsel, fotografie en kunst? Op woensdagavond 14 oktober vindt in het Keilepand een bijzondere avond plaats rondom Good Food, met drie toonaangevende fotografen en hun kijk op ons voedselsysteem.

    Venue: Keilepand
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam