Ga naar de inhoud

Catrien Ketting support Vers Beton — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Wie zijn onze eerste supporters? Dit is waarom oud-communicatieadviseur van de gemeente Catrien Ketting meedoet.

“Vers Beton vind ik van het begin af aan heel leuk. We hadden niet zoveel destijds. Een nieuw en fris medium, gevuld door jonge mensen met een andere visie dan de gevestigde orde, was mij erg welkom.

Ik blij met alle media hoor. Maar Vers Beton vind ik leuk omdat het staat voor een andere generatie media dan het gedrukte gedoe. Het gaat dieper in op kwesties, dan AD doet met haar vluchtige nieuws en de waan van de dag. Al moet dat er natuurlijk ook zijn.

Binnen de gemeente wordt Vers Beton veel gelezen en heel serieus genomen. Kritisch? Ja, dat is Vers Beton. Meestal. Maar vooral: niet makkelijk meegaand met de heersende opinie, zo zou ik het noemen.”

“In deze vluchtige wereld is het belangrijk om te weten wat er dicht bij huis, in je eigen stad gebeurt. Een Vers Beton, dat dieper in de lokale dingen duikt, moeten we daarom koesteren. Ik weet dat het schipperen is. En ik zou het ontzéttend jammer vinden als Vers Beton zou verdwijnen. Daar wil ik me dus sterk voor maken!”

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

  • Tineke Speksnijder support Vers Beton

    • Supporters

    Wie zijn onze eerste supporters? Tineke Speksnijder, bareigenaar van De Schouw, legt uit waarom zij…

  • Joep van Lieshout support Vers Beton

    • Supporters

    Wie zijn onze eerste supporters? Kunstenaar Joep van Lieshout vertelt waarom hij meedoet.  “Kritiek hoeft…

  • Winy Maas support Vers Beton

    • Supporters

    Wie zijn onze eerste supporters? Dit is waarom architect Winy Maas meedoet.  Ik vind jullie…

  • Alle artikelen

De Stadsagenda

  • Elke wijk heeft er meer dan een. Misschien loop je er elke dag voorbij! Van 18 t/m 21 juni laat Heilige Huisjes Rotterdam zien wat er achter de deuren van gebedshuizen gebeurt.

    Datum:
  • Deze expositie toont tachtig kaarten, ontworpen door studenten Grafisch Ontwerpen van de Willem de Kooning Academie. Deze nieuwe kaarten zijn geïnspireerd op 17e, 18e, 19e -eeuwse en hedendaagse kaarten uit de erfgoedcollectie van Bibliotheek Rotterdam.

    Venue: Centrale Bibliotheek Rotterdam
    Datum:
  • Bezoek de jaarlijkse hoofdtentoonstelling van de RA Maand, met dit jaar als thema ‘De kracht van de gemeenschap’. KeileCollectief en AIR brengen in beeld hoe coöperatieve en collectieve modellen kunnen bijdragen aan een duurzame en toekomstbestendige stad.

    Venue: Keilepand
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam

  • Cross Comix, platform for visual story storytelling, is op zoek naar een lid voor de Raad van Toezicht met een artistiek profiel. Het nieuwe lid krijgt de rol om, vanuit kennis over het moderne beeldverhaal, te reflecteren op het artistieke beleid van de stichting. 

  • As our Account Manager, you report directly to the Sales Manager EMEA. You become part of a talented, collaborative five-person commercial team where sales and engineering closely coordinate to provide top-quality solutions.

  • SKAR ontwikkelt en verhuurt werkruimte voor kunstenaars, ontwerpers en creatief ondernemers in Rotterdam. In een creatieve stad die zich snel ontwikkelt, is de behoefte aan betaalbare en passende werkruimte groot.

  • Bekijk alle vacatures