Ga naar de inhoud

Deze verhalen gaan we maken met jullie support — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Als supporter van Vers Beton krijg je vooral één ding terug: journalistiek en verhalen over Rotterdam. In dit artikel vertelt hoofdredacteur Eeva Liukku welke plannen de redactie in petto heeft.

Ik schreef vorige week dat de campagne die we zijn begonnen om supporters te werven voelt als een nieuwe start. Het nieuwe verdienmodel op basis van supporters is namelijk ook een reden om de redactie te vernieuwen. Het doel is dat we dankzij supporters onze redacteuren kunnen betalen voor hun bijdragen. En dat betekent dat we meer van onze ideeën kunnen realiseren én beter redactie kunnen voeren over welke onderwerpen we willen behandelen.

vb_fundeer-je-mening
beeld: Rachel Sender

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

  • Dringende oproep aan de regering: kom op voor de journalisten in Gaza

    • Vers Beton

    Tientallen Nederlandse redacties stuurden vandaag een brandbrief naar demissionair minister van Buitenlandse Zaken Caspar Veldkamp. Daarin eisen ze dat de demissionaire regering Palestijnse journalisten beschermt.

  • Met kleine stapjes bewegen we samen van Big Tech weg

    • Vers Beton

    Wat moeten we met Big Tech? Vers Beton ging daarover in gesprek met allerlei media, aan de slag met studenten van de EUR en verlegt de focus naar ontmoetingen.

  • Wat gebeurt er met Vers Beton als we vandaag Instagram en Facebook zouden verlaten?

    • Vers Beton

    Wat gebeurt er als Vers Beton Instagram en Facebook zou verlaten? Komen we dan nog bij jou onder de aandacht? Weten nieuwe lezers ons nog te vinden? Wij zijn niet de enige die hiermee worstelen. Misschien verlies jij ook je (vage) contacten nu iedereen massaal overstapt naar andere platforms of er helemaal van verdwijnt. Wat gaan we daar aan doen?

  • Alle artikelen

De Stadsagenda

  • Baroeg Open Air is een jaarlijks festival dat wordt georganiseerd door poppodium Baroeg. Het festival kenmerkt zich door de brede, underground programmering en ontspannen sfeer. Op zaterdag 13 september 2025 vindt de zestiende editie van Baroeg Open Air plaats in het Zuiderpark bij Ahoy. Kinderen t/m 12 jaar hebben gratis toegang.

    Venue: Zuiderpark
    Datum:
  • Lomp, ranzig, groovy en vooral heavy death thrash en vuige death metal met een dikke punksaus eroverheen.

    Venue: SoundVille
    Datum:
  • Op zaterdagmiddag 21 juni aanstaande gedenkt Boekhandel Donner de 100ste sterfdag van Rotterdams grootste dichter, Jan Hendrik Leopold (1865-1925).

    Venue: Donor Theater
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam

  • Ben jij op zoek naar een fijne werkplek waar jouw creativiteit en marketing skills ruim baan krijgen? Kun jij je strategische blik combineren met een hands-on mentaliteit? Dan is Casa Cadanza de plek voor jou!

  • Als Medewerker Hospitality ben je verantwoordelijk voor een gastvrije ontvangst van alle bezoekers. Je zorgt dat iedereen zich welkom en veilig voelt en helpt hen op weg.

  • Wil jij jouw ervaring inzetten om ruimte voor de creatieve sector in Rotterdam mogelijk te maken? Ben jij goed met cijfers en wil je deze skills inzetten samen met een betrokken en gedreven team? Werk jij met plezier aan het voortdurend verbeteren van bedrijfsmatige processen in een kleine, maar groeiende organisatie? Dan is SKAR dè plek voor jou! 

  • Bekijk alle vacatures