Ga naar de inhoud

De Erasmusbrug in de uitverkoop

Elke vrijdag serveren De Beste Stuurlui een prikkelende opinie voor bij de vrijdagmiddagborrel. Deze week fronst Tara bij de actie van de gemeente om enkele iconische bouwwerken in rood licht te steken.

MarkvanWijk-De-Beste-Stuurlui
beeld: Mark van Wijk

Stop de persen!

Het rode licht dat zich als een lopend vuurtje door Rotterdam beweegt, blijkt een reclamestunt te zijn’, schreven onze collega’s van RTV Rijnmond, volkomen verbaasd dat niemand minder dan hun bloedeigen collega Maikel Coomans van bedrijf MustSee achter de stunt zat die Rotterdam in een staat van zinderende opwinding moest krijgen. Want wat voor groots en meeslepends had deze onvoorspelbare stad nu weer voor haar burgers in petto, opdat zo ongeveer alle iconische gebouwen met rood licht werden uitgelicht? Het was *tromgeroffel* een app! Jawel dames en heren, de Erasmusbrug kleurde rood omdat er een app werd gelanceerd.

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Is there a right way to rebel? How do we push back at a time when extreme views are becoming commonplace and democracies are under attack? What can we do when we face a moral dilemma and are uncertain how to act?

    Venue: Arminius
    Datum:
  • Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam onderzoekt de economie van morgen in rauw industrieel hart van Rotterdam-Zuid. IABR is van 18 september tot en met 29 november te zien in de Piekfabriek.

    Venue: Piekfabriek
    Datum:
  • Elke wijk heeft er meer dan een. Misschien loop je er elke dag voorbij! Van 18 t/m 21 juni laat Heilige Huisjes Rotterdam zien wat er achter de deuren van gebedshuizen gebeurt.

    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam

  • Als geen ander weet jij dat eenzaamheid onder ouderen in Rotterdam groot is en je vindt het belangrijk om hier iets aan te doen. Jij wilt daar met ons het verschil in maken en vrijwilligers motiveren om zich in te zetten voor een ander. Dan ben jij wellicht de consulent die wij zoeken!

  • Performancecollectief URLAND in Rotterdam zoekt een Junior Marketeer voor 1 dag per week (0,2 fte) per 16 juli 2026

  • Studio de Bakkerij is een culturele huiskamer midden in Rotterdam Noord. Als directeur ben je verantwoordelijk voor de artistieke koers, maatschappelijke positionering, strategische ontwikkeling en zakelijke gezondheid van Studio de Bakkerij.

  • Bekijk alle vacatures