Ga naar de inhoud

Ons Kent Ons: Nieuwjaarsborrel Leefbaar Rotterdam — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Ook de Rotterdamse politiek trapt het jaar af met bubbels en goede voornemens. Ferrie en Florian bezochten de borrel van de grootste partij van onze stad: Leefbaar Rotterdam, in café De Gouden Leeuw. Was dit een ‘hol van de leeuw’ voor een redacteur van het ‘notoir-linkse’ Vers Beton? 

FLB_20190113_O8A9504
beeld: Florian Braakman

Café De Gouden Leeuw zit ramvol op deze zondagmiddag. In deze bruine kroeg aan de dijk in Oud-IJsselmonde (eerste vermelding 1774) houdt Leefbaar Rotterdam haar nieuwjaarsborrel. “Je ken hier stage-diven!” roept een Leefbaar-lid uitgelaten als hij binnenstapt. De cafévloer ligt een stuk lager dan de straat; de dijk is sinds 1774 meermaals opgehoogd. 

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • Op zaterdag 13 december presenteert Guiding Voices een mooie winteravond met dichter en schrijver Ester Naomi Perquin. In het onlangs geopende Veerhuis gaat Ernest van der Kwast met haar in gesprek over haar nieuwe roman Tot alles in beweging komt.

    Venue: Het Veerhuis
    Datum:
  • Van herinneringen en geschiedenis tot toekomstdromen en utopieën. De manifestatie Building Bridges (2 oktober – 13 december) neemt je mee in het verleden, heden en de toekomst van De Esch: een gevarieerd landschap met grote contrasten.

    Venue: OMI
    Datum:
  • OP=OP is de tweede groepstentoonstelling in moezeum, met 7 kunstwerken van kunstenaars uit DR Congo, Egypte, Duitsland, Libanon, Mexico, Palestina en Nederland. Iedere kunstenaar laat zien hoe ‘uitputting’ in de breedste zin van het begrip wordt ingezet als instrument voor de koloniale macht en haar kapitalistische systemen.

    Venue: moezeum
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam