Ga naar de inhoud

Ik hoef niet op vakantie want: Aloha Bar

Op vakantie? Nergens voor nodig. IkRotterdam tekent voor je uit waarom we gewoon in onze eigen stad moeten blijven. Bijvoorbeeld om van de zonsondergang te genieten op het terras van Aloha Bar.

Tropicana
beeld: IkRotterdam

Jaren geleden namen de pioniers van Aloha hun intrek in het iconische oude zwembad Tropicana aan de Maasboulevard en bouwden het om tot bar en restaurant. Lokaal, seizoensgebonden eten en circulariteit staan hier sindsdien centraal. Niet geheel onbelangrijk is dat je buiten op het terras heerlijk onderuitgezakt kunt genieten van het mooie uitzicht op de stad. Tip: Ga tijdens de gouden uurtjes, een zonsondergang op Hawaii is er niks bij!

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

De Stadsagenda

  • 4 dagen met performances, lezingen, een tentoonstelling en clubavonden waarin de sociale, culturele en politieke tendensen van het terugtrekken in nostalgie ter discussie worden gesteld.

    Venue: Vijverhofstraat 15-29
    Datum:
  • After Summer School is terug! Op 24 september geven Vers Beton en WARM Rotterdam een workshop over hun ervaringen met community-journalistiek.

    Venue: Post West
    Datum:
  • Op 18 september geven we een presentatie over participatieve journalistiek op het NLJF in Deventer. Komt dat zien!

    Venue: De Zalen van Deventer
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam