Ga naar de inhoud

Hoe gaat het eigenlijk met Vers Beton? — betaald artikel

Dit artikel is voorzien van een blokkade in verband met betaalde toegang, waardoor een gedeelte van de inhoud pas leesbaar is wanneer je bent ingelogd en beschikt over een geldig abonnement.

Nieuwe supporters krijgen in december een boek cadeau. Hoe gaat het eigenlijk met de werving van supporters en hoe gaat het met Vers Beton? Hoofdredacteur Eeva Liukku en uitgever Hilde Westerink geven een update.

In december mogen we honderd exemplaren weggeven van het boek Anders Nog Iets? De wereld achter de Rotterdamse winkelpui van ontwerper Annemarie Mosterd. Wie voor het einde van het jaar supporter wordt, mag er een ophalen op de redactie! Het boek bevat verhalen over markante Rotterdamse winkeliers en ondernemers, waarvan sommigen al eerder op Vers Beton te lezen zijn geweest. Zoals over groenteboer Frans van de Polder en boekhandel Amesz.

Gerelateerde inhoud

Steun onafhankelijke journalistiek

Als abonnee van Vers Beton kun je alle artikelen onbeperkt lezen en delen met je eigen netwerk. Je bent al lid vanaf € 7,50 per maand, de eerste maand lees je gratis.

Misschien vind je dit ook interessant

  • 15 hoogtepunten uit 15 jaar Vers Beton

    • Vers Beton

    Vers Beton bestaat 15 jaar! Dat vieren we aanstaande donderdag samen met jullie in Arminius. Hoofdredacteur Eeva Liukku blikt terug. 

  • 15 jaar Vers Beton: Droom je mee over Rotterdam?

    • Vers Beton

    Vers Beton is jarig! We bestaan dit jaar 15 jaar, en dat vieren we op donderdag 25 juni in Arminius. We gaan een avond dromen over de ideale stad, met o.a. Lotfi El Hamidi, Sanne van Manen en Karim Amghar. Koop nú je ticket, abonnees krijgen 50% korting.

  • Eeva Liukku stopt als hoofdredacteur van Vers Beton

    • Vers Beton

    Na vijftien jaar stopt Eeva Liukku als hoofdredacteur van Vers Beton. In dit artikel legt ze uit waarom ze het stokje overdraagt. Het goede nieuws: er staat een vacature open voor de leukste baan van Rotterdam! 

  • Alle artikelen

De Stadsagenda

  • Rotterdamsch Leeskabinet X Frontaal Podium Deze bijeenkomst staat in het teken van spreken, luisteren en…

    Venue: Theater Erasmus Paviljoen
    Datum:
  • Op vrijdag 13 november 2026 organiseert AIR voor de twaalfde keer het Stadmakerscongres. Dit keer…

    Venue: Theater Zuidplein
    Datum:
  • Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam onderzoekt de economie van morgen in rauw industrieel hart van Rotterdam-Zuid. IABR is van 18 september tot en met 29 november te zien in de Piekfabriek.

    Venue: Piekfabriek
    Datum:
  • Bekijk de agenda

De leukste vacatures in en om Rotterdam