NL-SWITCH Orchestra vrije Improvisatie op hoog niveau. Andrew Moreno (Erasmus Jazz Prize) gitaar, Theo Jörgensmann (Volharding Contraband) klarinet. Peter Jacquemyn contra bas, Johannes Fink Cello, Jonathan Ho Contra bas, Bert den Hoed piano, Gregory Smith drums.
Meer informatie over dit evenement
Datum
8 februari 2025 van 17:00 – 20:00Link naar meer informatie
Site van de organisator — opent een nieuw tabbladLocatie
Tickets / kosten
Northern Light Switch wil met het NL-SWITCH Orchestra vrije improvisatie naar een hoger niveau tillen. Een pool van getalenteerde Rotterdamse jazzmusici speelt samen met gerenommeerde internationale gasten in wisselende samenstellingen. Verwacht melodisch verhalende muziek die avontuurlijk is en verrassende wendingen kent. Improvisatie mag ook mooi zijn.
Deze keer hebben we een avontuurlijke bezetting met Andrew Moreno, winnaar van de Erasmus Jazz Prize, op gitaar. Theo Jörgensmann, bekend van onder andere De Volharding en de Contraband, speelt klarinet. Johannes Fink is een allround improvisator die met gemak zowel een hedendaags klanktapijt als een swing- of funk-groove neerlegt op zijn cello. Peter Jacquemyn uit Gent is zowel een poëet als een energieke kracht op zijn contrabas.
Jonathan Ho de veelzijdige Cotrabasist uit Rotterdam gaat de dialoog aan met Peter. Bert den Hoed is speels en vrij, maar altijd harmonieus op piano en toetsen. Greg Smith is een veelzijdige drummer met gevoel voor vrije improvisatie, maar kan het orkest ook de perfecte groove of swing geven.
Northern Light Switch organiseert concerten op wisselende locaties in Rotterdam. Kijk op onze website voor improvisatie en andere concerten.
